Blastrac
Nowości

NOWE SZLIFIERKI PLANETARNE PRZYSZŁOŚĆ SZLIFIEREK DO POSADZEK

14-Sep-17 12:55

BLASTRAC PRZEDSTAWIA NOWE TARCZE !

06-Jun-17 14:42

ICRI-PROFILE BETONU BLASTRAC- WZORCE

11-Jan-17 16:32

Przegląd Wydarzeń Blastrac 2016

11-Jan-17 10:29

Posadzki Dekoracyjne

Przy ścisłej współpracy z producentami asfaltu, betonu i kamienia firma BLASTRAC rozwinęła pełny zakres oprzyrządowania i specjalistycznych narzędzi do szlifowania, polerowania oraz ekspozycji kruszywa na powierzchniach. Te techniki stosowane są dla coraz to nowych wymagań architektów, konstruktorów i użytkowników podłóg przemysłowych, którzy ustawicznie szukają nowych pomysłów, wynalazków czy form estetyki, które mają poprawiać wartość użytkowania. BLASTRAC oferuje pełen zakres profesjonalnego oprzyrządowania skierowanego do aplikacji dekorowania powierzchni:
 
  • Poprawa estetyki wyglądu powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Lepsze wykonanie dla podłóg przemysłowych.
  • Polepszenie właściwości podłóg.
  • Zarządzanie budżetem przez techniki obniżania kosztów.
  • Alternatywa dla używania droższych powierzchni podłogowych.
 
W zależności od tego, jak głęboko powierzchnia jest szlifowana i jak mocno kruszywo jest wyeksponowane, maszyny do szlifowania BLASTRAC pozwalają uzyskać szeroki zakres różnych powierzchni końcowych, uzyskanych z prostej betonowej powierzchni. Dużym atutem takich powierzchni jest to, że idealne połączenie twardości betonu i asfaltu z szybkim i łatwym ich zastosowaniem można osiągnąć tanim kosztem:
 
  • Zależy to od pożądanego wyglądu: powierzchnia może być pozostawiona jako surowa lub pokryta powłoką z żywicy, wosku lub lakieru bezbarwnego.
  • Powierzchnie betonowe są idealne do malowania.
  • Mocna powierzchnia, odporna na skrajne warunki temperatury.
  • Łatwe do wyczyszczenia i utrzymania.
  • Wyjątkowa odporność na zużycie nawet dla powierzchni o dużym nasileniu ruchu ulicznego.
 

Betonowe i asfaltowe powierzchnie mogą być użyte dla zastosowań wewnętrznych (w zależności od finalnego użycia na danym terenie): prywatne domy, sklepy, centra handlowe, stacje, fabryki, hole portów lotniczych lub hale produkcyjne oraz zewnętrzne miejsca jak przejścia dla pieszych. Powierzchnie o wysokiej jakości polerowania mają zastosowanie, wówczas gdy wymagane są wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny (przemysł spożywczy, medyczny).
 

Wypolerowany Beton

W zależności od koloru bazowego betonu, wielkości, struktury, twardości i głębokości masy, przechodząc przez kolejne etapy szlifowania otrzymujemy idealną błyszczącą (i kolorową) powierzchnię betonu, wyglądającą podobnie do marmuru.
 

Beton z „Odsłoniętym" Kruszywem

Zaletą tej techniki odsłonięcia górnej powierzchni płyty betonu jest odsłonięcie kruszywa, bardzo naturalnego, nieregularnego tak, że podłoga wygląda jak naturalny kamień.
 

Wyszlifowany Asfalt 

Ta odmiana jest idealna, kiedy potrzebujemy mocnych oraz wytrzymałych a estetycznych podłóg, wewnątrz (np. magazyn) lub na zewnątrz (skwery lub dziedzińce).
Po kilku etapach szlifowania końcowy efekt jest taki, że kamienie delikatnie ukazują się na powierzchni i asfalt staje się wartościową (estetyczną) oraz dobrze wyglądającą powierzchnią.