Blastrac
Nowości

NOWE SZLIFIERKI PLANETARNE PRZYSZŁOŚĆ SZLIFIEREK DO POSADZEK

14-Sep-17 12:55

BLASTRAC PRZEDSTAWIA NOWE TARCZE !

06-Jun-17 14:42

ICRI-PROFILE BETONU BLASTRAC- WZORCE

11-Jan-17 16:32

Przegląd Wydarzeń Blastrac 2016

11-Jan-17 10:29

Posadzki Przemysłowe

Blastrac jako specjalista w produkcji sprzętu dla renowacji i przygotowania powierzchni, rozwinął pełny zakres specjalistycznego oprzyrządowania aby wypełnić wszystkie potrzeby rynku w zakresie usuwania, renowacji i przygotowania powierzchni przemysłowych.
 
  • Renowacja podłóg przemysłowych.
  • Usuwanie starych materiałów podłogowych.
  • Przygotowanie większości powierzchni w celu poprawy przylegania oraz możliwości położenia następnych bardziej odpornych na zużycie powłok.
  • Dopasowanie/wybór odpowiedniego procesu do przygotowania danego typu powierzchni.
  • W zależności od prac jakie mają być wykonane, poszczególne dostępne rozwiązania będą działać wspólnie bądź oddzielnie aby osiągnąć cele takie jak:
  • Efektywne usunięcie starej nawierzchni.
  • Zapewnienie odpowiedniego przylegania nowej powierzchni.
 


Szybkie i łatwe Wdrożenie

Dla ograniczonego czasu, na powierzchni, która ma być obrobiona a także dla optymalizacji produkcji. Przygotowanie powierzchni, tak aby były zgodne z kryteriami bezpieczeństwa i zdrowia a także dlatego aby łatwo je można wyczyścić i utrzymać w dobrym stanie: bardzo istotne kryterium w przemyśle medycznym i spożywczym oraz leczniczym.
 

Idealny wybór powierzchni dla specyfiki przemysłu, w jakim ma być ona użyta

Innymi słowy, każda gałąź przemysłu powinna używać odpowiedniej powierzchni, 
w zależności od tego jaki jest końcowy cel użycia (np. powierzchnie anty-statyczne, wodno lub olejoodporne/ nieporowate lub bezszwowe podłogi)
 

Trwałe i Efektywne Powierzchnie

Odpowiednie, wstępne przygotowanie jest istotnym warunkiem dla uzyskania podłogi odpornej na zniszczenie, w szczególności dla ciężkiego ruchu ulicznego (hale produkcyjne, hale portów lotniczych i stacji kolejowych oraz miejsca parkingowe)
 

Techniki Przygotowania Powierzchni

 Śrutownice są specjalnie zaprojektowane do usuwania i przygotowania większości powierzchni przed nakładaniem innych powłok(przemysłowe i komercyjne budynki, miejsca parkingowe, baseny itp.)
 
Frezowanie jest ogólnie stosowaną metodą służącą do głębszego usuwania materiałów, na przykład dla całościowej renowacji powierzchni (hale produkcyjne, fabryki, farmy, miejsca parkingowe itp.)
 
Szlifowanie jest wykonywane poprzez diamentowe dyski, które nie generują wibracji 
i pozwalają jednocześnie usuwać stare powierzchnie a także wyrównywać podłogę.
Odkurzacze przemysłowe specjalnie zaprojektowane do pracy na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, na najbardziej nierównych powierzchniach oraz w niedostępnych miejscach. Większość odkurzaczy BLASTRAC ma specjalny przenośnik dla szybszego usuwania odpadów i możliwości przeniesienia do kontenera.