Blastrac
Nowości

NOWE SZLIFIERKI PLANETARNE PRZYSZŁOŚĆ SZLIFIEREK DO POSADZEK

14-Sep-17 12:55

BLASTRAC PRZEDSTAWIA NOWE TARCZE !

06-Jun-17 14:42

ICRI-PROFILE BETONU BLASTRAC- WZORCE

11-Jan-17 16:32

Przegląd Wydarzeń Blastrac 2016

11-Jan-17 10:29

Renowacje

BLASTRAC stworzył pełny komplet wyposażenia dla prac wymagających rekomendacji odpowiednich służb i spełniających warunki sanitarne zgodnie z zasadami i normami wyznaczonymi przez lokalne instytucje zdrowia i bezpieczeństwa. Dla bezpieczeństwa, zdrowia i komfortu pracy nie może być żadnej emisji kurzu, wyziewów czy drobnych zanieczyszczeń do atmosfery.

Zakres działania odkurzaczy przemysłowych BLASTRAC z podstawowym filtrem teflonowym lub automatycznym oczyszczaniem a także z opcją drugiej jednostki filtra, zapewnienia 99,99% filtracji. Klient musi ściśle przestrzegać opróżniania pojemnika z zanieczyszczeniami zgodnie z instrukcjami lokalnych służb zdrowia i bezpieczeństwa. Zakres profesjonalnego wyposażenia BLASTRAC skierowany jest na specyficzne cechy dla prac oczyszczających takich jak:
 
  • Usuwanie kauczuku syntetycznego czy klejów bitumicznych do uszczelniania.
  • Szlifowanie oraz frezowanie zanieczyszczonych powierzchni.
  • Usuwanie cienkich zapraw murarskich.
  • Usuwanie starych farb i farby do ołowiu.
 

Śrutownice BLASTRAC mają zamknięty obieg pracy, oznacza to, że nie ma żadnej emisji kurzu i zanieczyszczeń dzięki filtracji oraz zasysaniu wszystkich odpadów do odkurzaczy przemysłowych BLASTRAC z całkowitą filtracją (jest to dodatkowa opcja).
 
Maszyny do śrutowania są idealne do usuwania zwartych elastycznych i bitumicznych klejów, twardych i spoistych podłóg. Brak kurzu i wyziewów, wibracji a także niski poziom hałasu powoduje, że maszyna ta jest przyjazna środowisku oraz wygodna w użyciu.
Frezowanie może być użyte do usuwania płytek oraz materiału podłogowego, który jest mocno przytwierdzony do bazy podłogowej. Maszyny frezujące mogą także usunąć cienkie powierzchnie, powłoki zapraw murarskich lub miękkie materiały podłogowe. Frezy wyposażone w końcówkę z węglika spiekanego a także podłączona frezarka do odkurzacza przemysłowego BLASTRAC z opcją całkowitej filtracji (na dodatkowe zamówienie) umożliwiają idealne prace na miękkiej podłodze (przy dopasowaniu ich do odpowiedniej głębokości pracy).
 
Szlifowanie i polerowanie dyskami diamentowymi umożliwia łatwe pozbycie się lepkich materiałów takich jak kauczuk syntetyczny, kleje bitumiczne położonych na dowolnej powierzchni. Ta technika pracy jest idealnie czysta, wówczas gdy maszyna jest podłączona do odpowiedniego odkurzacza przemysłowego.
 
Zrywarki BLASTRAC, które służą do usuwania i zdzierania powłok, cechują się wysoką wydajnością oraz dobrym wykonaniem, mają niski poziom głośności i są łatwe do przemieszczania, mogą być użyte prawie na każdym typie podłogi.
Odkurzacze przemysłowe są specjalnie zaprojektowane dla zapewnienia zdrowia operatora w trakcie oczyszczania. Różne poziomy filtracji stanowią dodatkową opcje.