Blastrac
Nowości

NOWE SZLIFIERKI PLANETARNE PRZYSZŁOŚĆ SZLIFIEREK DO POSADZEK

14-Sep-17 12:55

BLASTRAC PRZEDSTAWIA NOWE TARCZE !

06-Jun-17 14:42

ICRI-PROFILE BETONU BLASTRAC- WZORCE

11-Jan-17 16:32

Przegląd Wydarzeń Blastrac 2016

11-Jan-17 10:29

Zastosowanie dla Stali

Śrutownice BLASTRAC do czyszczenia metalu/stali są najbardziej efektywną i przyjazną środowisku metodą usuwania farb, powłok i innych zanieczyszczeń z powierzchni stali. System czyszczenia stali BLASTRAC pozwala operatorowi zapewnić szeroki zakres profilu dla prawie każdego typu prac, poprzez użycie odpowiedniego typu śrutu.
 

Śrutowanie Statków Oraz Platform

W przemyśle stoczniowym, śrutownice do stali BLASTRAC są zaprojektowane do obróbki dużych poziomych i pionowych oraz ukośnych powierzchni.
Poziome maszyny do śrutowania metalu są używane do czyszczenia poziomego m.in. poszczególnych pięter statków, płyt lądowisk, pokrywy włazów.
Śrutownice BLASTRAC do śrutowania poziomego stali mogą być też użyte 
w przemyśle stoczniowym podczas standardowego remontu albo w trakcie przemieszczania się statku między portami na morzu. Na pokładach platform, płytach do lądowania helikopterów można śrutować powierzchnie bez konieczności wyłączania tych miejsc z użytku na czas remontu.

Pionowe śrutownice BLASTRAC: maszyny są zawieszone na dźwigu lub na systemie olinowania - wyciągarka, co umożliwia operowanie w górę i w dół aby wyczyścić kadłuby statków. Maszyny te są sterowane zdalnie z przenośnej stacji roboczej.
Maszyny BLASTRAC są w pełni zgodne z bardzo restrykcyjnymi warunkami bezpieczeństwa, jakie obowiązują w przemyśle.
 

Śrutowanie Powierzchni w Przemyśle Petrochemicznym

W przemyśle petrochemicznym śrutownice BLASTRAC do czyszczenia stali są używane jako szybka i wydajna metoda przed malowaniem małych i dużych powierzchni zbiorników np. wnętrze dna lub zewnętrzne dachy zbiorników na olej. Ze względu na środowisko i położenie zbiorników wokół rafinerii, śrutownice do oczyszczenia stali muszą działać bezpyłowo i bezpiecznie.
 
Śrutownice poziome BLASTRAC do oczyszczania stali są specjalnie produkowane dla przemysłu petrochemicznego, te systemy są odpowiednio zaprojektowane, aby umożliwić każdej maszynie przejście przez standardowy 24''/600mm otwór do środka zbiorników, które są najczęściej niedostępne dla zwykłych śrutownic do metalu. Cała seria wyposażenia „E" jest budowana  z najbezpieczniejszych części, które pozwalają bezpiecznie śrutować wewnątrz zbiorników.

Śrutownice pionowe BLASTRAC dla powierzchni stalowych służą do obróbki dużych powierzchni  w pionie lub na ukośnych powierzchniach. Maszyny takie są przytwierdzone do dźwigu lub do systemu olinowania na wyciągarce, którą można operować w kierunkach: góra, dół aby czyścić stalowe zbiorniki. Są one zdalnie sterowane z mobilnego panelu roboczego.