Blastrac
Nowości

NOWE SZLIFIERKI PLANETARNE PRZYSZŁOŚĆ SZLIFIEREK DO POSADZEK

14-Sep-17 12:55

BLASTRAC PRZEDSTAWIA NOWE TARCZE !

06-Jun-17 14:42

ICRI-PROFILE BETONU BLASTRAC- WZORCE

11-Jan-17 16:32

Przegląd Wydarzeń Blastrac 2016

11-Jan-17 10:29

Globalnie
Blastrac już w latach 80-tych XX w. wynalazł i udoskonalił technologię mobilnych śrutownic do przygotowania powierzchni. Minione 25 lat pozwoliły Firmie rozwinąć się i znacznie poszerzyć zakres działalności. Blastrac jest znanym i cenionym w świecie producentem maszyn. Obecnie Blastrac produkuje:
 
  • śrutownice do powierzchni poziomych i pionowych (śrutownice do betonu/asfaltu/stali)
  • szlifierki do betonu/asfaltu  (jednogłowicowe oraz planetarne)
  • frezarki do betonu/asfaltu
  • odkurzacze przemysłowe
  • zrywarki
  • narzędzia ręczne oraz akcesoria (m.in. tarcze diamentowe, narzędzia diamentowe)

Blastrac Netherlands jest głównym centrum logistyczno-rozwojowym w firmie Blastrac. Tam znajduje się montaż, produkcja oraz dystrybucja poszczególnych produktów firmy Blastrac. W Holandii znajduje się także centrum szkoleń oraz dział inżynieryjno-badawczy z własną kadrą doświadczonych monterów maszyn. Ponad  80 % produkcji poszczególnych elementów maszyn odbywa się w firmie Blastrac. Przykładowo, w firmie Blastrac Poland znajduje się zaawansowany technologicznie laser do cięcia metali firmy Bystronic.  
Z naszymi poddostawcami części elektronicznych oraz hydraulicznych mamy  stały kontakt oraz łączą nas lata doświadczenia. Wszystko to pozwala firmie Blastrac kontrolować cały proces produkcji, co zapewnia ciągłość procesu oraz jakość na najwyższym poziomie. Ponadto poszczególne oddziały firmy Blastrac  pozostają w bezpośrednim kontakcie z klientem finalnym, umożliwiając tym samym szybką i fachową obsługę.
 

Oddziały firmy Blastrac